STRONA GŁÓWNA O NAS FILMY FOTOGRAFIA NASZA OFERTA KONTAKT

O nas!

prawie 10 lat doświadczenia!
photography-as-a-hobby-1.jpg
aerial-photography-of-malta-1.jpg
WYSOKI STANDARD!

Zadbamy o twoją uroczystość jak najlepiej tylko potrafimy!

Tworzenie filmów i robienie zdjęć to nasza pasja!

Witamy na stronie “Wedding Story Films” – profesjonalnego zespołu zajmującego się fotografią oraz produkcją filmową. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie niezapomnianych wspomnień trwają od 2015 roku.

 

profesjonalny sprzęt!

Nasz zespół pracuje na profesjonalnym sprzęcie!

NASZ zespół!

Jesteśmy wysoce zorganizowanym i kreatywnym zespołem zbudowanym z 4 osób!

nasza pasja!

Kiedy zatrudnisz nas możesz być spokojny, że zadanie jest w dobrych rękach!

Trochę więcej o nas!

Jesteśmy czteroosobowym zespołem, w którym każdy z nas kieruje się miłością do fotografii i filmu. Dzięki naszemu doświadczeniu, kreatywności i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie uchwycić i uwiecznić najpiękniejsze momenty Waszych życiowych przeżyć.

Fotografia dla nas to nie tylko praca, ale również forma sztuki, której celem jest oddanie emocji i piękna. Staramy się ukazać unikalną historię każdego wydarzenia, korzystając z unikatowych kompozycji, światła i kadru.

Oprócz fotografii specjalizujemy się w produkcji filmów ślubnych. Nasze filmy są pełne emocji, oddają atmosferę oraz niepowtarzalność Waszego dnia, pozwalając na powrót do tych wyjątkowych chwil.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie, pozwalając nam uwieczniać Wasze niezapomniane chwile. Jesteśmy gotowi, aby każdy kadr i ujęcie opowiedziały Waszą wyjątkową historię.

jako fotograf

Z roku na rok:

jako kamerzysta

Dzięki wam tworzymy: